С 10.06.2014 стартовала рекламная акция в гипермаркетах Новая Линия «Зенит покупай – путевку получай!».
Акция действует до 31.08.2014 – включительно!
Принимайте участие и получайте подарки!

«Офіційні правила акції “Зенит купуй – путiвку отримуй!».

1 . Загальні положення

1.1. Ці офіційні правила (далі по тексту — Правила) визначають порядок проведення та умови участі в акції « Зенит купуй — путiвку отримуй! ».

1_500

1.2. Акція проводиться відповідно до норм законодавства України має на меті рекламування товару ( платної послуги ), сприяння продажу товару, розповсюдження інформації про продукцію ТМ «Зенит электроинструмент», ТМ «НПО Энергия», ТМ «Powertec», ТМ «Зенит Профи», закріплення лояльність у постійних споживачів та формування у споживачів інтересу та споживчого попиту на вказану продукцію, стимулювання та створення сприятливих умов для збуту та просування на ринку зазначеної продукції.

1.3. Беручи участь в Акції кожна людина тим самим засвідчує факт повного та належного ознайомлення з даними Правилами, а також підтверджує свою повну беззастережну згоду з умовами , викладеними в цих Правилах.

1.4 . Ці Правила можуть бути змінені або доповнені Організатором Акції в односторонньому порядку без будь-якого спеціального повідомлення учасників Акції. Всі зміни / доповнення до цих Правил вносяться шляхом їх публікації в Інтернеті за адресою розміщення цих Правил (п. 1.5.) . Зміни / доповнення набувають чинності з дня їх опублікування на сайті https://zenit-profi.com/

1.5. Чинна редакція Правил розташовується в Інтернеті на офіційному сайті Організатора за адресою: https://zenit-profi.com

1.6. Учасникам акції рекомендується перевіряти Умови на предмет їх зміни або доповнення. Продовження участі в Акції після внесення змін або доповнень до чинних Правил означає прийняття і повну згоду Учасника з такими змінами або доповненнями.

1.7. Продукція, яка приймає участь у рекламній акції — будь – який вид продукції «ТМ Зенит электроинструмент», «Зенит Профи», ТМ «НПО Энергия», ТМ «Powertec» — далі по тексту Торгові марки.

2 . Організатор Акції

2.1 . Організатором Акції виступає Товариство з обмеженою відповідальністю «Демікс» 01601 , Київ , Печерський район , вул. Шовковична, д.42 — 44 тел. / Факс:( 056 ) 375-43-10.

3 . Учасники Акції

3.1 В Акції можуть брати участь громадяни України , яким на момент проведення Акції виповнилося 18 років , що виконали умови Акції (далі за текстом — Учасники ).

3.2 Не визнаються Учасниками Акції і не мають права брати в ній участь працівники Організатора та Партнера Акції та їх близькі родичі (чоловік / дружина, діти, рідні брати / сестри , батьки) ;

3.3 Участь в Акції обмежено для дієздатних і недієздатних осіб здійснюється відповідно до чинного законодавства України .

3.4. Організатор Акції має право відмовити будь-якій особі в участі в Акції без пояснення причин. Ніякі скарги / суперечки з приводу відмови особі у допуску його до участі в Акції Організатором Акції не приймаються і не розглядаються.

3.5 Учасником акції є особа, яка відповідає вимогам викладеним в пп.3.1. цих правил, яка зареєструвала унікальний код , вказаний на чеку продукції та виконала у період проведення акції усі вимоги даної акції, які викладені нижче.

4. Місце проведення та період проведення Акції

4.1 . Період проведення Акції : з 01.06.2014 р. По 31.08.2014 р. включно. (далі по тексту — Період акції).

4.2 . Акція проводиться в Супермаркетах «Нова Лінія» по всій території України (далі по тексту — місце проведення Акції).

5. Призовий фонд Акції

5.1 . Виконуючи умови Акції , Учасники отримують можливість отримати подарунки Акції (далі — Подарунки ) :

5.1.1 . Головним грошовим Подарунком Акції є — один сертифікат на надання туристичних послуг від туристичної агенції вибір якої визначається Організатором (далі в тексті — Головний подарунок). Кількість Головних подарунків акції становить 1 (одна) одиниця .

5.1.2 . Цінними Подарунками Акції є — подарункові сертифікати для використання їх при оплаті товарів в супермаркеті Нова Лінія на суму 250 грн , 500 грн , 800 грн і 1000 грн.
(далі в тексті — цінний подарунок). Кількість Цінних подарунків Акції складає :

1 . Сертифікат подарунковий номінал 1000 грн — 3 одиниці
2 . Сертифікат подарунковий номінал 800 грн — 5 одиниць
3 . Сертифікат подарунковий номінал 500 грн — 5 одиниць
4 . Сертифікат подарунковий номінал 250 грн — 10 одиниць

5.2 . Зовнішній вигляд подарунків ( розміри , колір і т.д. ), зазначений у рекламних матеріалах , може відрізнятися від зовнішнього вигляду реальних подарунків , які будуть вручені учасникам .

5.3 . Заміна Цінних і Заохочувальних подарунків грошовим еквівалентом і / або заміна зазначених подарунків на будь-які інші види матеріальної компенсації — не допускається. Подарунки Акції обміну або поверненню не підлягають.

5.4 . Подарунки Акції можуть бути отримані Учасниками тільки відповідно і на умовах цих Правил.

5.5. Призовий та подарунковий фонд рекламної акції обмежений и складає дійсно ту кількість призів, яка зазначена вище у цих правилах. Відповідальність організатора рекламної акції не виходить за межі вартості та кількості призів та подарунків, які є передбаченими цими правилами.

5.6 Перший розіграш буде проведений у період згідно цих правил. Призами виступають на першому розіграші :

1 . Сертифікат подарунковий номінал 1000 грн — 1 одиниця
2 . Сертифікат подарунковий номінал 800 грн — 2 одиниці
3 . Сертифікат подарунковий номінал 500 грн — 2 одиниці
4 . Сертифікат подарунковий номінал 250 грн — 3 одиниці

5.7 Другий розіграш буде проведений у період згідно цих правил. Призами виступають на другому розіграші:

1 . Сертифікат подарунковий номінал 1000 грн — 1 одиниця
2 . Сертифікат подарунковий номінал 800 грн — 2 одиниці
3 . Сертифікат подарунковий номінал 500 грн — 2 одиниці
4 . Сертифікат подарунковий номінал 250 грн — 3 одиниці

5.8. Третій розіграш Головного подарунку відбудеться 1.09.2014 р. Призами виступають в розіграші:

1 . Сертифікат подарунковий номінал 1000 грн — 1 одиниця
2 . Сертифікат подарунковий номінал 800 грн — 1 одиниці
3 . Сертифікат подарунковий номінал 500 грн — 1 одиниці
4 . Сертифікат подарунковий номінал 250 грн — 4 одиниц і
5. Головний подарунок — сертифікат на отримання туристичних послуг.

5.9. Учасник акції повинен скористатися подарунковим сертифікатом передбаченим п.5.1.1, 5.1.2 цих правил Акції у період з 01.10.2014 з 00 годин 01 хвилин. – 30.12.2014 23 годин 59 хвилин 2014р. Включно, після закінчення терміну подарунковий сертифікат вважається недійсним незалежно від причини з якої від не був використаний. Подарунковий сертифікат не підлягає обміну на гроші.

6. Механіка і умови участі в Акції.

6.1 . Учасником Акції є кожна особа, що відповідає вимогам вказаним у цих Правилах і належним чином виконала умови цих Правил.

6.2 . Для участі в Акції необхідно протягом періоду акції виконати наступні умови :

6.2.1. Купити в місцях проведення акції — супермаркети Нова Лінія аукціонну продукцію Торгових марок і зберегти касовий чек, що підтверджує покупку протягом періоду проведення Акції (п. 4.1 . Цих правил) . В акції беруть участь тільки покупці , які розраховуються готівкою або банківською картою.

6.2.2. Кожен касовий чек, що відповідає умовам Акції , згідно п. 6.2.1. , ( Далі по тексту — Акційний чек ) містить , окрім інформації про покупку, унікальний п’ятизначний код для участі в розіграші Головного та Цінних подарунків. Даний номер розміщується вгорі чека поруч з написом « Номер чека».

6.2.3 Учасники акції, які отримали подарунки на першому та другому розіграшах мають право приймати участь у розіграші Головного подарунку.

6.3. Для участі в розіграші Головного та Цінних подарунків необхідно:

a ) Зберегти чек за покупку акційної продукції Торгових марок, який дозволяє взяти участь в Акції та отримати Подарунки Акції на умовах , зазначених цими Правилами;

b ) Протягом Періоду акції необхідно відправити SMS на короткий номер 4300 з унікальним п’ятизначним номером чека, який відображається в чеку поруч з написом « Номер чека ». Після відправки SMS , на номер абонента , з якого було надіслано SMS , прийде повідомлення від Організатора інформації про те, що його запит на участь у розіграшах Головного та Цінних подарунків із зазначенням коду прийнятий.
Вартість SMS на номер 4300 для абонентів
мереж «Київстар» становить0,50 грн.; ТОВ «Астеліт»(life:)) становить 0,59 грн.; ПрАТ «МТС Україна» — 0,60 грн. Тариф у гривнях з урахуванням ПДВ. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% від вартості послуги без урахування ПДВ. Сервіс тільки для повнолітніх абонентів всіх національних GSM операторів.
Увага! До участі у розіграші Головного та Цінних подарунків приймаються тільки SMS , що були надіслані протягом періоду акції з текстом , який відповідає вищезгаданим умовам ( п’ять цифр унікального акційного коду ) .

Отримання SMS повідомлення від Організатора не гарантує Учаснику його участі в розіграшах Головного та Цінних подарунків , якщо формат SMS повідомлення , було відправлено Учасником , не відповідає умовам , зазначеним у п. 5.6 . , 6.3.b. Зворотне SMS повідомлення від Організатора є лише підтвердженням , що запит Учасника прийнятий.

6.4 . Процедура розіграшу Цінних подарунків Акції є наступною:

6.4.1 . У період з 10.06.2014 р. по 01.09.2014 р. проводяться розіграші головного подарунку і цінних призів.
Розіграші проводяться за допомогою платформи www.random.org , що забезпечує прозорість і непередбачуваність результатів розіграшів, а також неможливість умисного виправлення результатів Організатором .

6.4.2 Всі Акційні коди, надіслані Учасниками в SMS повідомленнях, згідно умов , зазначених в п. 6 3. Беруть участь у розіграшах Цінних подарунків .

6.4.3. Дотримуючись Правил Акції, протягом періоду акції учасники мають можливість взяти участь у розіграші Головного подарунка одного сертифіката на надання туристичних послуг, а також отримати цінний подарунки, розіграш яких відбувається кожного місяця у весь період акції.

6.4.4. Перший розіграш відбудеться 30.06.2014, другий розіграш відбудеться 31.07.2014

6.4.5 До розіграшу 30.06.2014 допускаються усі учасники акції, які прийняли участь до 12:00 30.06.2014

6.4.6 До розіграшу 31.07.2014, допускаються усі учасники акції, які прийняли участь до 12:00 31.07.2014

6.4.7. Дотримуючись Правил Акції, протягом періоду акції учасники мають можливість взяти участь у розіграші Головного подарунка одного сертифіката на надання туристичних послуг

6.4.8. Інформація про переможців розіграшу Головного подарунка і Цінних подарунків розміщується на сайті Організатора за адресою: https://zenit-profi.com/ не пізніше ніж протягом десяти робочих днів після дня розіграшу , з посиланням на результати розіграшів на сайті www.random.org .

6.4.9. Протягом десяти робочих днів після дня розіграшу , Учасникам , які придбали право на отримання розіграшів Цінних подарунків Організатор відправляє SMS з повідомленням про перемогу у розіграші на номер телефону, з якого Організатору було надіслано SMS з унікальним Акційним кодом Учасника .

6.5. Для отримання Учасниками Цінного подарунка та Головного подарунку необхідно:

6.5.1. Протягом п’яти робочих днів з моменту отримання SMS з повідомленням про перемогу у розіграші, за результатами якого Учасника було визначено переможцем , відповісти на дзвінок представника Організатора , який здійснюється по телефону , з якого було надіслано SMS з унікальним Акційним кодом Учасника , та погодити з ним строки , місце і умови передачі цінних подарунків , надавши інформацію , необхідну для складання акта прийому — передачі цінних подарунків Учаснику.

6.5.2 . У термін, визначений в ході спілкування з представником Організатора , але не пізніше 01.10.2014 р. , з’явитися за адресою розташування регіонального відділення Організатора ( уточнюється при спілкуванні з представником Організатора ) і отримати Цінний подарунок за актом прийому -передачі.

6.5.3. Учасники , які отримали право на отримання цінного подарунка , обов’язково повинні надати ( пред’явити ) Організатору у строк, передбачений п. 6.5.2 . цих Правил. : 1 ) пред’явити оригінал чеку з Акційним кодом , надав Учаснику право отримати Цінний подарунок , 2 ) Паспорт громадянина України (1,2,3 сторінки , а також сторінка з діючою відміткою про реєстрацію місця проживання ( прописка ) (оригінал — пред’явити , копію надати ) , 3 ) довідку про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків за даними державного реєстру фізичних осіб — платників податків ( за винятком випадків , коли особа відмовилася від отримання зазначеного номера через релігійні переконання про що є відповідна відмітка в паспорті ) (оригінал — пред’явити , копію надати ) 4 ) контактний номер мобільного телефону.

6.5.4 . Отримання цінних подарунків учасником акції також можливо через повноважного представника . Для отримання від імені учасника Акції подарунка його представник повинен до моменту отримання цінних подарунків надати Організатору :
— Копію паспорта одержувача ( 1,2,3 сторінки , а також сторінка з діючою відміткою про реєстрацію місця проживання (прописка) , копію ідентифікаційного номера одержувача , оригінал нотаріально посвідченого документа , який дає право представнику на отримання цінних подарунків від імені Учасника акції ,
— Копію паспорта представника (1,2,3 сторінки , а також сторінка з діючою відміткою про реєстрацію місця проживання (прописка) , копію ідентифікаційного номера представника , а також заповнити документи на отримання цінного подарунка .

6.6. Організатор залишає за собою право відмовити Учаснику у видачі Головного подарунку і Цінного подарунка у разі настання будь-якої з таких обставин:
відсутність по будь-яких причин зв’язку з переможцем Цінного подарунка в строк і способом , передбаченими п. 6.5.1 ., 6.5.2. цих Правил ;
невиконання або неповне виконання Учасником по будь-яких причин умов , зазначених у п 6.5.3 . цих Правил ;
відсутність по будь-яких причин оригіналу акційного чека, що підтверджує право Учасника на перемогу у розіграші цінних подарунків , або пошкодження чека до стану , що виключає його перевірку.
Невідповідність чи розбіжність послідовності цифр Акційного коду в акційний чека та коду , що було надіслано Учасником Організатору в SMS повідомленні ;
Підробка акційного чека.

7 . Інформація / персональні дані / особисті немайнові права

7.1 . Беручи участь в Акції, кожен Учасник тим самим підтверджує , надає і висловлює :

7.2 . Свою згоду Організатору Акції на обробку своїх персональних даних , наданих у рамках проведення Акції згідно з цими Правилами , включаючи такі дії як збір , реєстрація , накопичення, зберігання , адаптування , зміна, відновлення , використання та поширення (розповсюдження , реалізація , передача) , знеособлення , знищення персональних даних, у тому числі з використанням інформаційних ( автоматизованих ) систем з метою реалізації вимог податкового законодавства України , відносин у сфері бухгалтерського обліку , проведення заходів рекламного характеру та маркетингових досліджень;

7.3 . Свою згоду на використання Організатором наданої їм в рамках участі в Акції інформації з маркетинговою та / або рекламних цілях, зокрема , на використання його імені , прізвища , фотографії , інтерв’ю з ним або інших матеріалів про нього шляхом публікації / розповсюдження / сповіщення у засобах масової інформації , в будь-яких друкованих , аудіо — та відеоматеріалах , в мережі Інтернет , а також для надсилання інформації , СМС — повідомлень ( в т.ч. рекламного характеру) про наступні активності Організатора , повідомлень тощо , на номер мобільного телефону / адресу, вказану Учасником для отримання Заохочення Акції , без будь-яких обмежень за територією , часом та способом використання . Відповідне використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організатором . Учасник має право в будь-який момент відмовитися від отримання СМС — повідомлень ( в т.ч. рекламного характеру) про наступні активності Організатора, попередньо повідомивши Організаторам про таке рішення .

7.4 . Свою згоду на використання їх персональних даних Організатором будь-яким способом , що не суперечить законодавству України .

7.5 . Все відео — та фотоматеріали , зроблені за участю Учасників Акції , створені під час проведення Акції або у зв’язку з проведенням Акцією належать Організатору . Організатор має право використовувати зазначені матеріали на свій розсуд у межах , передбачених цим Правилами та відповідають чинному законодавству України ;

7.6 . Шляхом участі в Акції Учасники свідчать , що їх узгодження / дозволу , визначені в цих Правилах , є безумовними і належними , такими , які надають можливість зробити висновок про їх надання , у розумінні ст. 296 , 307 , 308 Цивільного Кодексу України та Закону України «Про захист персональних даних».

8. Обмеження

8.1 . Організатор Акції не несе відповідальності у разі настання форс — мажорних обставин, таких як стихійні лиха , пожежа , повінь , військові дії будь-якого характеру , блокади , суттєві зміни у законодавстві , інші непідвладні контролю з боку Організатора обставин.

8.2 . Організатор не несе відповідальність щодо подальшого використання наданих Подарунків Акції після їх отримання або нездатність учасників скористатися Подарунками Акції не з вини Організатора .

8.3 . Організатор залишає за собою право не вступати і не вести письмові переговори з Учасниками.

8.4 . Всі результати Акції та відповідні рішення Організатора є остаточними і такими , що не підлягають оскарженню .

8.5 . Організатор рекламної Акції і його уповноважені обличчя не переймають на себе відповідальність за будь-які спори відносно призів і дарунків рекламній Акції. Організатор рекламної Акції і його уповноважені обличчя не вступають в будь-які спори з приводу визнання будь-яких осіб Учасниками рекламної акції і визначення прав на здобуття відповідних призів і дарунків. Організатор рекламної Акції і його уповноважені обличчя не несуть відповідальності за визначення прав сторін в будь-яких спорах.

8.6 . Організатор Акції не несе відповідальності за роботу служб телефонному зв’язку, у тому числі Інтернет ресурсу, за будь-які помилки співробітників будь-яких інших підприємств / установ / організацій, які забезпечують обмін інформацією між Учасниками Акції і Організатором, або вручення призів і дарунків в рамках проведення рекламної Акції .

8.7 . Організатор Акції не несе відповідальності за неможливість отримати приз і / або дарунок Акції Учасником Акції згідно з умовами цих Правил, якщо така неможливість виникла не з вини Організатора . Такий Учасник Акції не має права вимагати жодних пільг і компенсацій.

9. Інші умови

9.1 . Відповідно до вимог статті 634 Цивільного Кодексу України до договорів приєднання , а саме можливості укладання такого договору лише шляхом приєднання однієї сторони до запропонованого договору , своєю участю в Акції всі Учасники Акції погоджуються з умовами цих Правил і зобов’язується їх виконувати.

9.2 . Порушення Учасником цих Правил , дотримання їх у неповному обсязі або відмова Учасника від виконання цих Правил автоматично позбавляє його права на отримання Подарунків. При цьому такий Учасник не має права на одержання від Організатора Акції будь-якої компенсації.

9.3 . Організатор не несе зобов’язань відшкодування будь-яких витрат учасника , в тому числі транспортних , телефонних , понесені учасником під час участі в Акції.

9.4 . У випадку виникнення ситуації , що припускає неоднозначне тлумачення цих Правил , будь-яких спірних питань або питань , не врегульованих цими Правилами , право вирішення таких питань Організатор залишає за собою. Таке рішення є остаточним і оскарженню не підлягає.

9.5 . Процедура визначення одержувачів Подарунків не є лотереєю або іншою, заснованою на ризику грою, і не переслідує мети отримання прибутку.

9.6 . Для організації та проведення Акції, а також для здійснення контролю за ходом акції Організатор має право залучати будь-яких третіх осіб.

9.7 . Інформацію про умови Акції можна отримати на сайті Організатора за адресою: https://zenit-profi.com/.